آخرین اخبار فرمانداری قروه

گزارش تصویری/بازدید از مراکز خرید گندم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،پرویز کولانی فرماندار شهرستان به همراه تعدادی از مسئولان دستگاه های اجرایی از مراکز خرید گندم بازدید کردند.

ادامه...31 تير 96
فرماندار شهرستان قروه:استانداردسازی شهرک های صنعتی توسعه اقتصادی را به همراه دارد

فرماندار قروه استانداردسازی شهرک های صنعتی را عامل ایجاد انگیزه برای ورود سرمایه گذاران دانست و توجه به این مسئله را راهگشای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد

ادامه...31 تير 96
فرماندار قروه:چرا تعدادی از مدیران از بردن نام رئیس جمهوری و کلمه تدبیر و امید ابا دارند؟

فرماندار قروه گفت: برخی از مدیران از بردن نام رئیس جمهور و کلمه تدبیر و امید ابا دارند در صورتی که حسن روحانی با رای مردم با تنفیذ حکم رهبر معظم انقلاب به مدت چهار سال به عنوان ریاست جمهوری کشور معرفی می شود.

ادامه...31 تير 96
فرماندار قروه:تامین اجتماعی از شاخص های توسعه یافتگی جوامع است

فرماندار قروه نیز در نشست با اعضای تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی یک جایگاه حساس، مهم و یکی از شاخص های توسعه یافتگی هر کشوری در بعد مسائل اجتماعی، رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی است که با ارائه خدمات بر اساس سیاست های اقتصادی، رفاهی، درمانی تامین آتیه بیمه شدگان و افراد تحت تکفل آنان را برعهده می گیرد.

ادامه...31 تير 96
معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار قروه:اعتیاد ریشه بیشتر ناهنجاری های اجتماعی جامعه است

معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار قروه با بیان اینکه اعتیاد ریشه بیشتر ناهنجاری های اجتماعی در جامعه است گفت: بسیاری از ناهنجاری ها و مشکلات در جامعه یک گوشه آن به اعتیاد برمی گردد.

ادامه...14 تير 96
گزارش تصویری/نشست اقتصاد مقاومتی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،نشست اقتصاد مقاومتی با حضور حاجعلی آوجی معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار برگزار شد.

ادامه...14 تير 96
گزارش تصویری/افتتاحیه کلاس های اوقات فراغت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،کلاس های اوقات فراغت کمیته امداد امام خمینی(ره)با حضور حاجعلی آوجی معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار افتتاح شد.

ادامه...14 تير 96
فرماندار قروه:شفاف سازی در زمینه خرید گندم اعتماد کشاورزان را جلب می کند

فرماندار قروه گفت: شفاف سازی برای خرید گندم، ساعت خرید، کرایه، حمل و نقل و مراکز خرید اعتماد کشاورزان را به همراه دارد.

ادامه...13 تير 96

شهرستان قروه

قروه در دشت وسیعی در نودوسه كیلومتری شرق سنندج و شمال غربی همدان قرار دارد و از آغاز در طول جاده سنندج به طرف همدان توسعه یافته است. مركز حكومت این شهر در گذشته روستای قصلان بود كه توسط امان‌الله خان بزرگ، والی معروف كردستان در محوطه آن بناهایی از قبیل: قلعه، عمارت، مسجد، حمام،‌باغ و بیشه بزرگی احداث شده است.در حال حاضر قروه به دلیل شرایط خاص زمین ساختی و چشمه‌های آب گرم و معدنی مورد توجه مسافرین و گردشگرانی است كه به همین دلیل اقدام به مسافرت به این شهر مینمایند.