آخرین اخبار فرمانداری قروه

پیام تبریک فرماندار قروه به مناسبت آزادسازی خرمشهر

باسمه تعالی تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید.

ادامه...3 خرداد 96
فرماندار قروه:فنی و حرفه ای بستری مهم برای توسعه جامعه است

فرماندار شهرستان قروه گفت: فنی و حرفه ای به عنوان بستری مهم در جامعه می تواند کمک ویژه ای به بحث اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

ادامه...2 خرداد 96
فرماندار:74 درصد مردم قروه در انتخابات مشارکت داشتند

فرماندار قروه از مشارکت 74 درصد مردم این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

ادامه...1 خرداد 96
قدردانی فرماندار قروه از حضور حماسی مردم در انتخابات

فرماندار قروه با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت قدردانی کرد.

ادامه...31 ارديبهشت 96
فرماندار قروه:مشارکت گسترده مردم بازهم آوازه ملت ایران را به گوش جهانیان می رساند

پرویز کولانی روز جمعه با حضور در شعبه اخذ رای در دبیرستان هدف افزود: نتیجه انتخابات آنچه خیر و صلاح مردم ایران است رقم خواهد خورد و پیروز واقعی در انتخابات خود مردم هستند.

ادامه...29 ارديبهشت 96
گزارش تصویری/

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قروه،نشست توجیهی و تحویل احکام اعضای اجرایی شعب ثبت نام و اخذ رای در انتخابات شهر قروه و بخش مرکزی با حضور پرویز کولانی فرماندار قروه برگزار شد.

ادامه...28 ارديبهشت 96
پیام تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم دنیای امروز دنیای رسانه های جمعی وافکار عمومی است و استفاده از ظرفیت ها، منابع و ابزارهای اطلاع رسانی در چنین فضایی شرط اولیه موفقیت و اثرگذاری است.

ادامه...28 ارديبهشت 96
گزارش تصویری/نشست توجیهی رعایت قانون تبلیغات برای مسئولان ستاد تبلیغاتی کاندیدای انتخابات

نشست توجیهی رعایت قانون تبلیغات برای مسئولان ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان قروه با حضور «پرویز کولانی»؛ فرماندار قروه برگزار شد.

ادامه...27 ارديبهشت 96

شهرستان قروه

قروه در دشت وسیعی در نودوسه كیلومتری شرق سنندج و شمال غربی همدان قرار دارد و از آغاز در طول جاده سنندج به طرف همدان توسعه یافته است. مركز حكومت این شهر در گذشته روستای قصلان بود كه توسط امان‌الله خان بزرگ، والی معروف كردستان در محوطه آن بناهایی از قبیل: قلعه، عمارت، مسجد، حمام،‌باغ و بیشه بزرگی احداث شده است.در حال حاضر قروه به دلیل شرایط خاص زمین ساختی و چشمه‌های آب گرم و معدنی مورد توجه مسافرین و گردشگرانی است كه به همین دلیل اقدام به مسافرت به این شهر مینمایند.